Szczegółowe informacje

Czy ta opona pasuje do mojego auta?

Podaj rozmiary opon lub model pojazdu i zobacz dostępne opcje...

WEDŁUG POJAZDU WEDŁUG ROZMIARU

CrossClimate+

Całoroczna opona Michelin. Bezpieczeństwo od nowości do zużycia (1) dzięki technologiom EverGrip. Nr 1 pod względem trwałości. (4)


Rekomendowana przez 93% użytkowników (5)


promo

KORZYŚCI

CAŁOROCZNA OPONA MICHELIN

Nr 1 pod względem trwałości (4)

ROZMIARY I ETYKIETY

TS30.TS22.1.m.eu.label.message

NIE WIDZISZ ROZMIARU SWOICH OPON?

Znajdź opony MICHELIN CrossClimate w odpowiednim rozmiarze

ZNAJDŹ

Czy ta opona pasuje do mojego auta?

Podaj rozmiary opon lub model pojazdu i zobacz dostępne opcje...

WEDŁUG POJAZDU WEDŁUG ROZMIARU

OCENY I OPINIE

OGÓLNA OCENA NA PODSTAWIE 998 opinii
Średnia ogólna ocena użytkowników:
4,5
/ 5
ŚREDNIA OCENA DLA:
 • PRZYCZEPNOŚĆ I HAMOWANIE NA SUCHEJ NAWIERZCHNI
  90%
 • PRZYCZEPNOŚĆ I HAMOWANIE NA MOKREJ DRODZE
  90%
 • TRWAŁOŚĆ
  80%

Wyświetlanie 1-2 z 2 opinii z: Polska

 • OGÓLNA OCENA
  1 5 5
  OSIĄGI
  • PRZYCZEPNOŚĆ I HAMOWANIE NA SUCHEJ NAWIERZCHNI
   100%
  • PRZYCZEPNOŚĆ I HAMOWANIE NA MOKREJ DRODZE
   100%
  • TRWAŁOŚĆ
   80%
  Super opony - szczególnie do użytku w mieście Poprostu dosknale spisują sie w każdych warunkach. Poruszam się głownnie po miejści oraz używam trans "odśnieżonych". Jest to dla mnie najlepszy wybór. Opony są naprawde warte tej ceny.
  ARC - Polska
  Września 19, 2018
  Czy poleciłbyś tę oponę?
  TAK
  POJAZD: volkswagen golf vii variant
  ROZMIARY OPONY: 16
 • OGÓLNA OCENA
  1 4 5
  OSIĄGI
  • PRZYCZEPNOŚĆ I HAMOWANIE NA SUCHEJ NAWIERZCHNI
   100%
  • PRZYCZEPNOŚĆ I HAMOWANIE NA MOKREJ DRODZE
   80%
  • TRWAŁOŚĆ
   100%
  Robert Opony 'warte grzechu", dlaczego??? Dla większości kierowców w naszym kraju parametry w zupełności wystarczą do pokonywania naszych dróg. Gumy dobrze trzymają podczas jazdy na wprost na suchej, mokrej, zaśnieżonej drodze. Sprawdziłem te parametry podczas wycieczek górskich w naszym kraju w różnych warunkach deszcz, marznący deszcz, śnieg. Na krętych górskich drogach na prędkość trzeba uważać dlatego wyjście z zakrętu redukcja na 2 lub 3 bieg nie stanowi problemu, śmiało można jechać. Hałas jest jak dla mnie na akceptowalnym poziomie chociaż ja słucham czego innego mam V6 więc wolę posłuchać silnika niż wsłuchiwać się w odgłosy opon. Opony jak dla większości kierowców spełnią oczekiwania w trakcie bezpiecznej podróży. Parę słów lekkiej krytyki: Jadąc po mokrej krętej drodze z nieco większą prędkością lub wpadając na rondo "troszkę szybciej" trzeba wziąć pod uwagę, że trzeba założyć kontrę na kierownicy - wynika to prawdopodobnie w układu bieżnika "V" ale oczywiście zdjęcie nogi z gazu powoduje znów, że wracamy do neutralnego zachowania auta. Odporność na odprowadzanie wody też jest akceptowalne pod warunkiem że w kałużę nie wpadamy 200 km/h.Plusy: ważna rzecz, te opony nie zrobią za nas wszystkiego na drodze, musimy zadbać o zawieszenie amortyzator luzy i sprężyny muszą być w dobrym stanie, lubię pojeździć sobie po zakrętach powiedzmy "nieco szybciej" po kontroli i wymianie elementów destabilizujących auto znacząco poprawiło się neutralne zachowanie auta!!! Wracając do zimy opony w kopnym śniegu też jest OK nawet bardzo, jeśli dojdzie do tego Quattro to wiadomo że jest bardzo OK. Ponadto index prędkości 240 km/h powoduje że mamy spory zapas bezpieczeństwa na drodze przy ok 200 km/h nie słychać natarczywych odgłosów (oczywiście nie zachęcam do badania granic wytrzymałości i prędkości!!!). Następny ważny aspekt tego całego "grzechu" - ekonomia według mojego skromnego zdania lepiej kupić nowy komplet co 5-6 lat (chociaż gwarancja na 10 lat tylko kto będzie tak długo jeździć na oponach tyle czasu) niż kupować 2 komplety zima/lato a i tak po 5 latach podobne właściwości 2 kpl będą miały - guma się starzeje... a nam wszystkim zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie. Podsumowując warto kupić te opony nawet dla sprawdzenia ich właściwości bo niewątpliwie są na wysokim poziomie choć do ideału trochę brakuje ale niewiele, jedyne co jest dla mnie niezrozumiałe... dlaczego producent w nowej specyfikacji ma C/B a nie C/A ja właśnie mam opony z poprzedniej linii. Pozdrawiam wszystkich (więcej zakrętów i równych dróg).
  Robert - Polska
  Marca 13, 2018
  Czy poleciłbyś tę oponę?
  TAK
  POJAZD: audi a6 quattro
  ROZMIARY OPONY: 15

UDOSTĘPNIJ LUB ZAPISZ WYNIKI

DO GÓRY

Strona zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych.

OK Przełącz na pełną wersję